Voor Instanties


Samen zijn we sterk, hier vindt u alle informatie voor instanties als gemeentes, collega organisaties etc.
Voor zowel zorg gerelateerde casus als organisatorisch/administratieve zaken zijn onze coördinatoren dagelijks bereikbaar:

Huishoudelijke Ondersteuning


Vestigingscoördinator Apeldoorn

Suzanne Albers
dagelijks telefonisch bereikbaar van 8:30-12:30
Tel: 055-8449464
Mail: apeldoorn@gelderthuiszorg.nl
In geval van nood bereikbaar op: 055-2002420

Vestigingscoördinator Voorst

Corien Berger & Fiona Zwiers
Dagelijks telefonisch bereikbaar van 8:30-12:30.
Tel: 0571-726991
Mail: voorst@gelderthuiszorg.nl
In geval van nood bereikbaar op: 055-2002420

Vestigingscoördinator Epe

Germa Frederiks,
Dagelijks telefonisch bereikbaar van 8:30-12:30.
Tel: 0578-215002
Mail: epe@gelderthuiszorg.nl
In geval van nood bereikbaar op: 055-2002420

Vestigingscoördinator Ede

Carmen Hof-van Es,
Dagelijks telefonisch bereikbaar van 8:30-12:30.
Tel: 0318-745018
Mail: ede@gelerthuiszorg.nl
In geval van nood bereikbaar op: 055-2002420

Vestigingscoördinator Dagbesteding

Germa Frederiks
Tel: 0571-226011
Mail: germa@gelderthuiszorg.nl
In geval van nood bereikbaar op: 055-2002420

Wlz & Zvw


Vestigingscoördinator Verpleging en Verzorging,

Anne-Marie Neuteboom Spijker - Hendriksen
Tel: 055-2002470
Mail: anne-marie@gelderthuiszorg.nl
Werken bij